***FoRuM SiTeMiZe HoSGeLDiNiZ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***FoRuM SiTeMiZe HoSGeLDiNiZ***

DeLiLeRiN MeKaNi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz

3 posters

başka biri olsaydınız
dünyanın en ünlü kişii
başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz I_vote_lcap0%başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
dünyanın en zengin kişisi
başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz I_vote_lcap0%başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
dünyanın en zeki kişisi
 0% [ 0 ]
dünyanın en yetenekli kişisi
 0% [ 0 ]
ben yine ben olmak isterdim
başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz I_vote_lcap100%başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz I_vote_rcap
 100% [ 3 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
SaNaL TiLkİ
Admin
Admin
SaNaL TiLkİ

İş/Hobiler : knight online :D
Lakap : cause
RuH HaLLERİ : başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz Cilgin10

başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz Empty
MesajKonu: başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz   başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 7:17 pm

eğer şu an daki çevremdeki kişşiler ve ailem olacaksa diğer seçenekleri düünürüm ama olmicaksa ben hayatımdan memnunum ben yine ben olmak isterdim
http://www.deli-mekan.ace.st
cause23
Admin
Admin
cause23

RuH HaLLERİ : başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz Karizm10

MesajKonu: Geri: başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz   başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 8:08 pm

güzel konu ellerine sağlık ben pyumu kullandım dünyanın enleri olmaktansa kendim gibi olayım yeter
Vale
YeNi üYe
YeNi üYe
Vale

RuH HaLLERİ : başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz Rahat10

MesajKonu: Geri: başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz   başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 10:25 pm

hayatımda enlerim varsa ve hayatımdaki bazı insanların enleriysem ki kuvvetle muhtemel ben yine ben olim yeter Cool

başka biri olsaydınız naısl biri olmak istterdiniz
1 sayfadaki 1 sayfası